SEO – Arama Motoru Optimizasyonu

Search Engine Optimization (SEO)

SEO ya da bilinen adıyla Arama Motoru Optimizasyonu, internet sitenizin Google, YANDEX, Bing ve diğer arama motorları üzerinde arama sonuçlarında ilk sayfalarda organik (yani reklam olmadan) çıkmasını sağlayan işlemlerin tümüne verilen isimdir. Arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkmak doğal olarak web sayfanıza daha fazla ziyaretçi getirecek, daha fazla ziyaretçi ise potansiyel müşteri anlamına gelecektir. SEO kapsamı geniş bir işlem olmakla beraber basitçe özetlemek istersek, görsel arama, video arama, akademik arama, haber arama, sanayi odaklı arama sonuçları ile bölgesel arama başlıca türleri arasındadır.

İŞİNİZİ VE İŞLETMENİZİ BİR SONRAKİ AŞAMAYA TAŞIYALIM

SEO hizmetlerimiz her kurumun arama sonucu sıralamasını ve site trafiğini (ziyaretçi sayısını) arttırabilir yapıdadır. Teknik ekibimiz ve içerik uzmanlarımızın KNOW HOW ve çalışma azmi, kurumunuzun ilgili anahtar sözcükle ilk sırala tırmanma yolculuğunun yol arkadaşları olacaktır. İşinize ve projenize özel sonuç odaklı çözümler bizde.

Site ve Anahtar Sözcük Analiziniz

İşimizin ilk aşamasında sitenizin ve varsa mevcut anahtar sözcüklerinizin adım adım uygulanan yönergeler eşliğinde analizini gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda nihai hedefimiz internet sitenizi ziyaret eden arama motoru yazılımları tarafından değerli bulunan içerik sayesinde o anahtar sözcüklerde daha üst sıralara terfi ettirilmesi olmaktadır. Böylelikle siteniz ve hizmetleriniz daha fazla ziyaretçiye ulaşarak cironuza doğrudan bir artış sağlamaktadır.

NASIL YAPIYORUZ DA OLUYOR?

Arama Motoru Optimizasyon işlemine başlamadan önce, projenin ve anahtar sözcüklerin doğru anlaşılmış ve kurgulanmış olması, SEO Çalışmanızın sonuç daklı ve şeffaf yürütülmesi gerekmektedir. U-İnteraktif size anahtar teslimi bir hizmet sunarak hedeflenen sürede hedeflenen aşamanın katedilmesine yardımcı olmaktadır.