Neden WordPress

İçerik Yönetim Sistemi ya da kısa söylenen adıyla CMS, adından da anlaşılacağı gibi İnternet sitenizin içeriğini kimselere bağımlı olmaksızın kolayca yönetebileceğiniz bir yazılımdır. WordPress bu altyapılar arasında dünyada en çok kullanılan ve açık kaynak olması sebebiyle uygulama geliştirilmesine en yatkın olan altyapıdır. Bunun yanı sıra kurgulanması aşamasında SEO diye tabir edilen arama motoru optimizasyonu yönünden özellikle Google ve YANDEX dostu olması, sitenizin ADWORDS ve Organik arama motoru çalışmalarında ciddi bir maliyet avantajı sunmaktadır.

Neden UIM Dijital İletişim Ajansı?

Bizler yılların getirdiği PHP ve WordPress Development (yazılım geliştirme) tecrübesiyle gerek hazır temalarda tasarım implantasyonu, gerekse sıfırdan size özel tema tasarımlarında, işinize özel widget ya da uygulama geliştirilmesi aşamasında kusursuz ve sürekli hizmet alabileceğiniz bir WordPress partneri konumundayız.

WordPress Tema Kişiselleştirmesi

Bize göre kullanıcı dostu olması ve Arama Motorları tarafından kabul görmesi nedeniyle projelerimizde sıklıkla kullandığımız WordPress, güçlü olduğumuz ve “Siz hayal edin yeter” demekten çekinmediğimiz bir altyapı konumundadır. Bu denli iddialı olduğumuz bir altyapının kişiselleştirilmesi aşamasında ise yılların getirdiği Know How sayesinde ihtiyçlarınıza terzi işi çözümler sunabilen bir yapıdayız. İşinizin gerektirdiği özel uygulamalar, günümüz İnternet dünyasının olmazsa olmazı “Responsive yani Mobil Uyumlu Web Tasarımı” kriterlerini karşılayan tasarımlar ile işletmenizi 21. Yüzyılın İnternet kriterlerin sahip bir biçimde web üzerinde temsil edilir bir hale getiriyoruz.