Hakkımızda

A B C

Yaklaşım


1992 Senesinde Uluslararası Tercüme, Reklam ve Bilgi İşlem adıyla faaliyete geçen kuruluşumuz 1996 senesinde bu yana Uluslararası İnteraktif Medya adıyla tasarım, yazılım, hizmet ve “know how” satmaktadır.

Uluslararası İnteraktif Medya olarak dijital ajans hizmeti ile kullanıcı merkezli çevrim içi kurumsal web tasarımı ve sosyal medya uygulamalarının yanı sıra google (SEO) arama motoru optimizasyonu ve google pazarlaması (SEM) hizmetlerinde de size özel çözümlere odaklı bir kurumuz.

Bünyemizde interaktif ve çevrim içi hizmetlerin yanı sıra, dijital medya için bütünleşmiş iletişim çözümleri, kurumsal video tanıtım filmleri, reklam çekimleri, ürün, hizmet ve katalog çekimleri üzerine uzmanlaşmış kadromuzla hizmet vermekteyiz. 2014 yılının başında bu yana ise drone ile havadan drone çekimi alanında özellikle uzmanlaşmış uzman ekibimiz ile hizmet vermeye başlamıştır.

Nasıl Oluyor?


Hedeflerinize ulaşmanız için zamandan ve paradan tasarruf ettiren, şeffaf, açık bir hizmet sunuyoruz.

Projenize uygun senaryo sunmak üzere gerekli araçları, akıllı ve verimli online ve offline hizmetler olarak çağın gerektirdiği vizyon ile harmanlıyoruz.

Biz dijital bilgi, iletişim ve pazarlama uygulamaları geliştirip size özel tasarımlarla birleştiriyoruz.

A B C

Faydalı Bilgiler


Günde 2 kez sabah ve akşam kahve ile okuyunuz