Kurumsal Tanıtım Video Çekimi

Kurumsal HD Tanıtım Videosu Çekimi

Tam hizmet ajansı konseptinde, kurumsal firma ve ürün tanıtım videoları konusunda da siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Konusunda uzmanlaşmış deneyimli ekibimiz ile kurumsal firmalara profesyonel HD ekipmanlarımızla HD Video çekim hizmetleri sunmaktayız.

Özellikle kuruluşunuzun, ürün ya da hizmetlerinizin tanıtımına yönelik HD video çekimleri, internet sitenizde kullanılacak tanıtım videoları çekimi için CANON 5D Mark III başta olmak üzere projenize uygun ekipmanlarla HD Video cekimi doğrultusunda oluşturulur.

Tanıtım Videosu

2014 senesinin başında bu yana ise hizmet kalemlerimiz arasına kattığımız havadan video çekimi alanında ekibimiz yüzlerce saat test uçuşları ve deneyimleri sonrasında hava çekimi için uygun olan en iyi helikopter, hexacopter, octokopter, quadcopter, fotoğraf makineleri ve lenslerine karar vermiştir. Maksimum uçuş süresi ve stabilite için ekibimiz 10 farklı tip batarya, gimbal ve otopilot sistemi denemiş ve ekipmanları arasına katmıştır.

Bugün Uluslararası İnteraktif Medya havadan helikopter video çekimleri ihtiyaçlarında, sektörde bilinen ve güvenilen markaların arasında yerini almış durumdadır.

Hedeflerinize ulaşmanız için zamandan ve paradan tasarruf ettiren, şeffaf, açık bir hizmet sunuyoruz. Projenize uygun senaryo sunmak üzere gerekli araçları, akıllı ve verimli çevrimiçi hizmetler olarak çağın gerektirdiği vizyon ile harmanlıyoruz.

Biz dijital bilgi, iletişim ve pazarlama uygulamaları geliştirip size özel tasarımlarla birleştiriyoruz.

Sunduğumuz Hizmet Başlıklarından Bazıları

KURUMSAL ŞİRKET TANITIM FİLMİ
FABRİKA TANITIM FİLMİ
HASTANE TANITIM FİLMİ
OKUL TANITIM FİLMİ
ŞİRKET TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ
ÜRÜN TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ

Gelin Sizi Yılların Kalitesi ve Know How İkilisi İle Tanıştıralım

İşinizi şansa bırakmayan hizmetlerimiz ile tanışmak ister misiniz?