Facebook Dünya Göç Haritasını Çıkardı!

İşte En çok Göç Alan Ülkeler. Sosyal paylaşım sitesi Facebook dünya göç haritasını çıkardı. En çok göç alan ülkeler hangileri? Facebook kullanıcılarını yine şaşırttı. Yeni bir uygulama gerçekleştirdi.

Sosyal paylaşım sitesi Facebook dünya göç haritasını çıkardı. En çok göç alan ülkeler hangileri? Facebook kullanıcılarını yine şaşırttı. Yeni bir uygulama gerçekleştirdi.

Facebook 1 milyarı aşkın kullanıcılarına yeni bir hizmet sunuyor. Facebook dünyanın göç haritasını çıkardı. Facebook Science ekibinin yaptığı çalışmalar sonucunda yeni bir uygulama geliştirildi.

FSosyal paylaşım sitesi Facebook’tan yepyeni bir uygulama daha. Facebook dünya göç haritasını çıkardı. En çok göç alan şehirlerin başında hangi ülkeler geliyor? Facebook geliştirdiği bu yeni uygulama ile twittera yeni bir çalım atmış oldu.

Facebook Science ekibi dünyanın göç haritasını çıkardı. En çok Türkiye ile ilgili dikkat çeken nokta ise İstanbul’un aldığı göç oldu. Yurtdışından Türkiye’ye ise en çok göç eden ülkeler arasında Bulgaristan, Bosna Hersek ve Makedonya yer alıyor.

Güney Asya’da ise Bangkok, Bangladeş ve Mumbai gibi bölgelerin yoğun göç aldığı dikkat çekti. Batı Afrika’da ise göçler Nijerya’da yoğunlaştı. Kübalılar ençok Miami’yi tercih etti.

Facebook geliştirdiği bu yeni uygulama ile twitter’a karşı yeni bir hamle gerçekleştirmiş oldu.