EcoFest İstanbul 2013

“2012’de 120 sanatçı ve 60 etkinlik; 2013’te daha da zengin bir içerik.”Haziran 2012’de 3 günlük yoğun bir programla hayata geçen ve yaklaşık 60 etkinliğe, 120’yi aşkın sanatçı, eğitmen ve konuşmacıya, 50’yi aşkın kuruluşun stantlarına ev sahipliği yapan uluslararası ekoloji festivali EcoFest İstanbul, 7-8-9 Haziran 2013 tarihlerinde katılımcıların karşısına daha da zengin ve coşkulu bir içerikle çıkacak.

Beşiktaş Belediyesi’nin işbirliği, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteği, sivil toplum kuruluşlarının aktif katılımı ve farklı sektörlerden çevreye duyarlı firmaların katkıları ile, şehrin merkezinde bir vaha niteliğindeki Ulus Aykut Barka Parkı’nda düzenlenecek olan EcoFest İstanbul 2013; doğa dostu ve sürdürülebilir yaşam kültürünün önemini vurgulayan ve sosyal sorumluluk boyutuyla öne çıkan pek çok farklı etkinliğe; katılımcıların festival coşkusunu doyasıya yaşayacağı birbirinden çarpıcı gösteri ve konserlere ev sahipliği yapacak.

Ön çalışmalarına 2012 yaz ayları itibarıyla başlanan EcoFest İstanbul 2013’ün etkinlik programı çok yakında web sitemizde duyurulacaktır. Güncel gelişmeleri takip etmek için ECOFEST ISTANBUL FACEBOOK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Akmerkez’in hemen arkasındaki merkezi konumuyla olduğu kadar, onlarca dönümlük yeşil alanıyla da dikkat çeken Aykut Barka Parkı, 2013’te EcoFest İstanbul’a ev sahipliği yapıyor.

EcoFest İstanbul Yönlendirme Kurulu
EcoFest İstanbul’un içeriği, aşağıda isimlerine alfabetik sırayla yer verilen değerli STK yetkilileri ve akademisyenlerin görüş ve yönlendirmelerinden yararlanarak geliştirilmektedir.

Ali Alper Akyüz Akşit Özkural Aybike Zengin
Aytaç Tolga Timur Bahtiyar Kurt Barış Gençer Baykan
Belgin Ergül Deniz Üçok Arman Faruk Subaşı
Gülcan Nitsch Gülru Hotinli Leyla Derya
Mine Göknar Nasuh Mahruki Sakine Sulu
Samim Magriso Tolga Baştak Uygar Özesmi
Yelta Köm Zeren Erik