Kolay Yönetilebilir (CMS)
İnternet Siteleri

İnternet sitenizin içerik ve resimlerini dönem dönem değiştirmek ihtiyacınız ise statik bir İnternet sitesi yerine panel üzerinden erişebileceğiniz ve içeriğini kolaylıkla değiştirebileceğiniz bir altyapıyı tercih etmenizde fayda olacaktır. .  “Content Management System” yani Türkçesi “içerik yönetim sistemi tabanlı internet sitesi” size, çalışanlarınız ya da iş ortaklarınız tarafından sitenize, sunulan kontrol paneli üzerinden, gerek görüldüğünde yeni içeriklerin eklenmesi ya da mevcut içeriklerin üzerinde değişiklik yapılması olanağını tanıyacaktır.  Herhangi bir HTML ya da kodlama bilgisine gerek duyulmaksızın yeni sayfa, ürün, fotoğraf ekleyebileceğiniz gibi adres, telefon değişiklikleri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü işlemi kısa sürede ve kimseye bağımlı olmaksızın gerçekleştirme fırsatına sahip olacaksınız.

NELER YAPIYORUZ?

İşinize özel, gereksinimlerinizi %100 olarak karşılayan CMS altyapısında, “Terzi İşi” projeler hazırlıyoruz. “Nasıl bir web sitem olmalı” toplantılarımız neticesinde, işinizin gereksinimleri analiz edilerek, sektörel dinamiklerin de tespitiyle projelendirme aşaması tasarımın tespiti ile davam edecektir.

UIM Dijital’in Kurumsal İnternet Sitenize Kattığı Kolaylık ve Faydalar

SUNDUĞUMUZ HİZMETLERDEN BAZILARI

Tasarım “Tema“ Geliştirme

Size ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel tasarlanan, SEO (Arama Motoru Dostu) ve günümüz web dinamiklerine sahip bir tasarım (TEMA) tasarlayabiliriz.

Özel CMS Programlama

Hazır CMS yapılar işinizi görmüyor mu? Size özel uygulama ya da gerek duyulduğunda size özel CMS oluşturmak bizim işimiz.

Sitenizin Taşınması

Mevcut olan ancak yönetemediğiniz internet sitenizi tasarımını etkilemeden mevcut altyapımıza taşıyarak günümüzün dinamiklerine uygun hale getirebiliriz. Siz arkanıza yaslanın ve işi bize bırakın.